Kurumsal

Kurumsal vizyon doğrultusunda profesyonel bir çalışma anlayışı ile ilerleyişimizle birlikte sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz. Gelin ofisimizde kahvenizi, çayınızı yudumlarken sorunlarınıza çözümler üretelim. Oturma izni olarak sunduğumu hizmetler;

Yabancılara oturma izni alınması : Ülkemizde ikamet edecek yabancılara ikamet izni bir diğer adıyla oturma izni belgelerinin alınması için danışmanlık görevini icra ediyoruz. Yabancının Türk topraklarına geldiği andan itibaren belirli bir süre zarfında ikamet iznini alması mecburi bir yasal görevdir. Aksi tadirde kişi kaçak konumuna düşer.

Çalışma izni alınması : İkamet izni alan yabancının çalışmak gibi nedenlerden ötürü alması yasal bir sorumluluk olan çalışma izni belgesi temini için danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Bu konuya yabancının ve onu çalıştıran kurumun çok dikkat etmesi gerekir. Kaçak işçi çalıştıran firmalara ne denli cezaların verildiğini araştırılması yeterli olacaktır.

Yabancıların yasal olarak yerine getirmeleri gereken hususlar var ve bunlar T.C. sınırları içinde ikamet etmek isteyen veya çalışmak isteyen yabancı uyruklu kişiler için yapılması zorunlu prosedürlerdir. Her ülkenin yasaları gereği farklı kanun hükümleri olabileceği gibi Türkiye’ninde kendi kanun maddelerinde yabancıların ikameti ve çalışması ile ilgili hususlar belirlenmiştir.